12. června 2017

Napsal Garfield (») 12. 6., přečteno: 345×
img-5881.jpg

Zdravím vás, přátelé. Přemýšlím, čím bych vás tak dneska zahrnul. Jestli čekáte, že kapsičkama, tak to si nechte zajít chutě, o ty se nerozdělím. Ale nějaký informace bych vám dát mohl.
Tak třeba: mám venkovní kámošku. Je to taková mourovatá holka, co ji někdo přinesl k nám na zahradu, možná si na ni pamatujete, jak se mnou čekala na cestě na pošťáka. Tahle holka se do mě asi zamilovala, prostě rozhodla se, že mi venku bude dělat společnost a dovnitř že nepůjde. Takže takhle Garfield ke kamarádce přišel.
No a co bylo dál.... už vím, v pátek k nám přijely (už zase) bohdalovský koťátka. Paní od jejich mamky je ... jak to jen říct... no prostě tvrdohlavá. Kočičí maminku nechává rodit, kdykoliv to na ni přijde, ale o koťátka se už potom nepostará a doveze je k nám. Já vím, lepší, než aby se jich třeba zbavila jinak, ale je to škoda. Vždyť koťátek je na světě tolik a proč nechávat jednu maminku, aby přiváděla na svět další a další děti a pak jí je nechat jen chvilku a zase jí je sebrat? Koťátka jsou ale kouzelný, přímo výstavní a tak se ptám a prosím - není mezi vámi někdo, kdo by chtěl dát těmhle chlupatým tvorečkům domov? Třeba aspoň dočasný a my bysme vám určitě pomohli hledat pro ně později domov trvalý. No koukněte se na ně, nejsou sladký?

Img-6806

2_2

Tak tohle bylo v pátek a v sobotu se u nás zabydlela další krasavice. Já fakt nevím, kde se na tom světě pořád všechny berou, ale jen u nás byste jich našli tolik, že byste si z nich mohli sestavit celý tým na kočičí miss.
Tohle je ona, už si na ni zakládám pro zájemce pořadník:

Mourka

Další krasavici, o které chci drápknout, už znáte. Je to ta nová holčička, která má bohužel velikou smůlu, že jí vyšel pozitivní test na kočičí nemoc se třema písmenkama - FIV. Kočička s touhle nemocí může klidně žít spoustu let, ale nesmí přijít do styku se zdravýma kočičkama, aby je nenakazila. Proto u nás musí být zavřená v karanténě a to pro ni není žádný život, to přece uznáte. Kdo by chtěl prožít celý život zavřený na jednom kousku. Znovu vás prosím a vkládám do svý prosby všechen svůj garfieldovský šarm

(asi takhle - Garf_4    )

- pokud někdo z vás přemýšlíte o kočičí kamarádce a víte, že budete chtít jen jednu,  tak tahle kráska by pro vás byla skvělou společnicí. A navíc by vás hřálo u srdce, že jste udělali jednu kočičí dušičku šťastnou. A já vám za to moc děkuju!

Kraska

A teď už bych měl skončit, abych taky stihl ještě něco jinýho než drápkování. Třeba takový úklid... Já vím, já vím, my kočky a kocouři jsme čistotný zvířata a žádný úklid vlastně není potřeba, viďte? Cha, tak to byste měli vidět, jak to někdy vypadá ráno. Prostě i kočičky se musí naučit, kde se co dělá a že třeba ne pokaždý je záchod úplně bezhovínkovej, ale přesto se má udělat hromádka tam a ne rovnou do prostředka místnosti. A tak vám sem dám pár obrázků, abyste viděli, jaká je za vším velká kupa práce. A já, Garfield, jsem v tomhle moc užitečný, protože radím, kde se má co uklidit a porovnat a nablýskat, aby to vypadalo tak, jak má.

0

To čubrníte, co? Kdepák, to není jen tak mávnout hůlkou, to se musí pěkně máknout tlapkama. Teda rukama vlastně.

Váš Garf

Img-6525

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a nula